טיסות מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב לוורנה בבולגריה

נמל התעופה בן גוריון בתל אביב משמש כשער לעיר ולמקומות רבים נוספים במזרח התיכון. מטיילים רבים משתמשים גם בשדה התעופה כדי לטוס לוורנה, בולגריה וממנה. פוסט זה בבלוג ידון בטיסות מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב לוורנה, בולגריה, כולל חברות התעופה וזמני הטיסות הזמינות, עלות הטיסות ואפשרויות זמינות למטיילים.

חברות תעופה וזמני טיסה

למטיילים המעוניינים לטוס מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב לוורנה, בולגריה יש מספר אפשרויות לבחירה. חברות התעופה הפופולריות ביותר המציעות טיסות בין שתי הערים הן אל על, בולגריה אייר ואייר ורנה. אל על מציעה טיסות שבעה ימים בשבוע, כאשר הטיסות יוצאות ב-10:00 בבוקר ומגיעות לוורנה ב-11:45 בבוקר בולגריה אייר מציעה טיסות ארבעה ימים בשבוע, היוצאות ב-9:00 בבוקר ומגיעות לוורנה ב-10:45 בבוקר. לבסוף, אייר ורנה מציעה טיסות שלושה ימים בשבוע, היוצאות ב-9:30 בבוקר ומגיעות לוורנה ב-11:15. עלות הטיסות מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב לוורנה, בולגריה משתנות לפי חברת תעופה, אך יכולה לנוע בדרך כלל בין 250-400 דולר למושב. בנוסף, למטיילים יש אפשרות להזמין טיסה חבילה ולינה במלון דרך אתרי תיירות שונים, שלעיתים קרובות יכולים לספק הנחות. למטיילים יש גם אפשרות לקחת אוטובוס או רכבת מתל אביב לוורנה, אם כי זו לא האפשרות הפופולרית ביותר. האוטובוס אורך כ-15 שעות ויכול לעלות בין 60 ל-100 דולר, תלוי במסלול. הרכבת אורכת כ-19 שעות ויכולה לעלות בין 80 ל-150 דולר, תלוי במסלול. בסך הכל, למטיילים המעוניינים לטוס מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב לוורנה, בולגריה יש מספר אפשרויות לבחירה. בין אם בוחרים בטיסה ישירה או באוטובוס או רכבת, המטיילים יכולים למצוא מגוון טיסות, זמנים ומחירים שיתאימו לתקציב שלהם.

טיסות מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב לוורנה בבולגריה:

חברת תעופה זמן טיסה עלות טיסה (דולר ארה"ב) עלות טיסה (ILS)
אל על 2 שעות 25 דקות 340 1,209
אייר מולדובה 2 שעות 15 דקות 280 977
אוקראינה אינטרנשיונל איירליינס שעתיים 20 דקות 400 1,411
טורקיש איירליינס שעתיים 40 דקות 380 1,330

נמל התעופה בן גוריון בתל אביב מספק למטיילים גישה למגוון יעדים, לרבות ורנה, בולגריה. עם מגוון חברות תעופה וזמני טיסות, נוסעים יכולים למצוא את האפשרות הטובה ביותר שתתאים ללוח הזמנים ולתקציב שלהם.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן