אוניברסיטת בן גוריון - אתר סטודנטים

אודות האתר

יוזם ומקים האתר הוא עוז מויאל, סטודנט להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון.

הרעיון לאתר היה לוחות המודעות העמוסים אשר בחודשים אוגוסט-אוקטובר, כל כמה שעות נוספת שכבה חדשה של הודעות. הפורום, מידע על סרטי נגטיב ועוד דברים שיוספו בעתיד כמו צאט או מדור הכרויות, לוח רכב, וכל הצעה שתינתן על ידי הסטודנטים באם תיראה מתאימה ואפשרית ימומשו.

אתר זה הינו פרטי לחלוטין לא קשור לכל גוף כלשהו כגון האגודה או האוניברסיטה - כמו שרבים נוטים לחשוב.

המימון לאתר הכולל - רישום הכתובת (bgu.co.il) איחסון האתר, השעות הרבות שהושקעו בהקמתו ומושקעות בתחזוקה והוספת מדורים חדשים הינם מחשבוני הפרטי, ואני מקווה שבשלב כלשהו גופים אשר רואים בסטודנטים בבאר-שבע קהל יעד יהיו מעוניינים לפרסם באתר וכך אוכל לממן את הוצאות האתר, להעסיק אולי סטודנטים בעידכון\פירסום האתר, ואם יתאפשר אפילו לארגן אירועים/הפגנות/עיתון לסטודנטים.

אך מעבר לכל אלה מטרתו העיקרית של האתר להוות כלי עזר (לוחות דירות לדוגמא) לסטודנטים ומקום להתקשרות (פורום, מדור הכרויות כשיהיה) בנושאים שונים. דבר אשר היה חסר לי בשנים בהם למדתי עד כה באוניברסיטה.

עוז מויאל
ליצירת קשר באופן אישי:webmaster@bgu.co.il

חזרה לרשימת מאמרים
כתוב תגובה

תגובות קודמות

מאת:רן מסינג - אגודת הסטודנטים ספיר דוא"ל:hasbara@aguda.sapir.ac.il
תגובה:עוז שלום! יישר כח על האתר, דפדפתי בו והתפעלתי מהיסודיות, מקצועיות ומהגרפיקה היפה. יום טוב

מאת:מויאל דוד דוא"ל:moyal_d@hotmail.co.il
תגובה:לעוז כל הכבוד על האתר ידעתי שבסוף תיזום משהו יחודי

מאת:robert דוא"ל:info@ithost.co.il
תגובה:Very good site! I think i could be usefull for you i mean that i could help you in administrating and programming and maybe hosting of the site. As i see you are usins asp technology and i have Unix hosting so. But nethertheless if you nedd help or smth. Write to my email or call me 064585754. And please write in english my mail system is not confiured for hebrew.

מאת:קלי דוא"ל:
תגובה:עוז אתה סוף העולם, ביקרתי באתר של ריקי ושל אלון ושיגעתי לאתר שלך חשכו עיני, אני לא האמנתי, ת'שמע אתה תותח לא קטן אני פשוט המומה מהספין שלך, אתה כמו שאומרים באגדות - אין עליך - האתר שווה כל דקת אוויר, תמשיך ככה ואולי בסוף יקנו אותך כמו שקנו את הגוגלים, הם גם התחילו ככה לא? טוב אני רצה לשירותים כי אני עייפה אז ביי עוז ... ותמשיך תמשיך...

מאת:אורח דוא"ל:
תגובה:לא רע..

מאת:micky schweber דוא"ל:micky_sh2000@yahoo.com
תגובה:SHAPO AL HA ATAR! YOUR WEB SITE IS VERY IMPRESIVE. I'M FROM RUPPIN'S AGUDAT STUDENTIM, I WONDER IF I COULD GET INTOUCH WITH YOU, AND MAYBE WORK TOGETHER NEXT YEAR. MICKY 054-6394239

מאת:מייקל ג'ורדן דוא"ל:hugarden@gmail.com
תגובה:בשיקגו היו רוצחים אותך על אתר כזה

מאת:דודו אליה דוא"ל:dudue@actcom.co.il
תגובה:עוז אני רואה שהתקדמת יפה מתקופת הלגו שלך לפני 15 שנה.אחד האתרים הטובים שלא כל הכבוד על היזמות והמקוריות. שיהיה בהצלחה, לדעתי אתה כבר מצליח . דודו אליה.

מאת:0 דוא"ל:
תגובה:0

מאת:0 דוא"ל:
תגובה:0

מאת:0 דוא"ל:
תגובה:0

מאת:0 דוא"ל:
תגובה:0

מאת:0 דוא"ל:
תגובה:0

מאת:0 דוא"ל:
תגובה:0

מאת:0 דוא"ל:
תגובה:0

מאת:0 דוא"ל:
תגובה:0

מאת:jotnjwes דוא"ל:sample@email.tst
תגובה:1

מאת:bfoagvgi דוא"ל:sample@email.tst
תגובה:1

מאת:xticxmei דוא"ל:sample@email.tst
תגובה:1

בכל בעיה או הערה כתבו לנו לדוא"ל webmaster@bgu.co.il
אודות האתר | סטטיסטיקה | פירסום באתר
קישורים פנימיים: סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון | דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים אוניברסיטת בן גוריון | לוח יד שניה באר שבע | לוח רכב באר שבע | לוח דרושים באר שבע | פורום סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון | עבודה בחו"ל | דרושים סטודנטים | הכרויות לסטודנטים
כל הזכויות שמורות (c)