אוניברסיטת בן גוריון - אתר סטודנטים
בעלי מקצוע בבאר שבע -> מנעולן בבאר שבע -> מנעולן בתל אביב
פירסום בעל מקצוע עריכת מודעה

לוגומנעולן בתל אביב

ברוכים הבאים למנעולן בתל אביב

מנעולן מסביב לשעון מספקים שירותי מנעולן 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בתל אביב. בתל אביב ישנם מנעולנים מוסמכים ומורשים בעלי תעודה וניסיון רב שנים בתחום המנעולנות, פשוט תירגעו ותסמכו עלינו שנגיע במהרה ונפתור את הבעיה. מנעולן בתל אביב מקפידים על שני דברים מאוד חשובים והם איכות השירות שלנו ורמת המקצועיות בשטח שעליהם אנו לא מתפשרים!

מנעולן מסביב לשעון מעסיקה שלושה מנעולנים בתל אביב על מנת להבטיח זמן תגובה מהיר מאוד בכל שעות היום או הלילה לתושבי תל אביב והסביבה, כל מנעולן בתל אביב הוא בעל ניסיון של למעלה מ 3 שנים בתחום המנעולנות ואף נבדק על ידי צוות המומחים של מנעולן מסביב לשעון. אנו דואגים להיפגש עם כל המנעולנים שלנו לרענון על שיפור השירות ללקוח ועדכונים מקצועיים בתחום המנעולנות. כל מנעולן בתל אביב מטעם מנעולן מסביב לשעון למד מנעולנות במחלקת לימודי החוץ במכללת תל אביב ובנוסף עבר הכשרה מקצועית נוספת בשטח מטעם מנעולן מסביב לשעון.

בכדי לשמור על רמת השירות הגבוהה שלנו אנו מתקשרים בצורה אקראית ללקוחותינו בתל אביב לקבלת משוב על השירות והמקצועיות של המנעולן בתל אביב מטעמנו.

מנעולן מסביב לשעון בתל אביב

מנעולן מסביב לשעון בתל אביב מספקים שירות מנעולנות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע עם זמן תגובה מהיר של כ 20 דקות בכל שעות היום והלילה וכל זאת המחירים הוגנים.

מנעולן מסביב לשעון מאושרת על ידי משטרת ישראל וכל המנעולנים שלנו בתל אביב מוסמכים ובעלי תעודות, אנו נותנים אחריות מלאה על כל המנעולים, המוצרים הנלווים והעבודה שלנו,אנו מציעים מגוון רחב של שירותי מנעולן בתל אביב כגון:

פריצת דלתות במצב של אובדן המפתחות, פריצת רכבים ללא נזק, החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות, מומחים לדלתות רב בריח ושריונית חוסם, פריצת כספות, תיקון והחלפת דלתות ומנעולים, החלפת ידיות ומנגנונים, התקנת עיניות פנורמיות ודיגיטליות, שחזור מפתחות לרכב, קידוד שלטים לרכבים, ניתוק והתקנת קודניות, שכפול וקידוד מפתחות לרכב התקנת מנעול עליון כספת (ג'ואל) ועוד.

איזורי שירות נוספים: מנעולן ברמת גן | מנעולן בגבעתיים | מנעולן בחולון

 

שאלות ותשובות נפוצות בתחום המנעולן

מה פירוש המילה High Security ?

High Security הוא מונח שמדרג את רמת ההגנה של מוצרי הנעילה השונים. ככל שרמת הבטיחות של המוצר שתרכשו גבוהה יותר, כך תוכל להרגיש בטוח ומוגן יותר בפני פריצה. רוב מוצרי חברת מולטילוק הם ברמת High Security.

 

למה כדאי לרכוש מוצר של חברת מולטילוק?

כשאתם רוכשים מוצר של חברת מולטילוק, אתם יכולים להיות בטוחים שרכשתם מוצר אשר פותח ויוצר תחת בקרה קפדנית. פתרונות הנעילה מתוצרת מולטילוק הם המוצרים החדשניים והאיכותיים ביותר שיש כיום בשוק. הם עונים על כל צורך בכל רמת מיגון ובטיחות נדרשת. אתם מקבלים שירות של מנעולן בתל אביב אשר עבר הכשרה והדרכה בחברתנו ומובטחת לכם אחריות ושירות של חברה מהמובילות בעולם בתחומה. בנוסף, מולטילוק משווקת מוצרים איכותיים וייחודיים של חברות בינלאומיות נוספות, כגון מוצרי חברת Yale ועוד.

 

האם מולטילוק משווקת גם בחו"ל ?

בוודאי. למעלה ממאה מיליון אנשים ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם, ישנים בשקט כתוצאה מהיקף פעילות החברה באמצעות 10 חברות בנות : בארה"ב, קנדה, ארגנטינה, צרפת, אנגליה, צ'כיה, איטליה, תורכיה, דרום אפריקה ובלגיה וכ-20,000 מרכזי שירות.

 

מהו קונצרן ASSA ABLOY ?

ASSA ABLOY היא קבוצה המובילה בעולם בפיתוח וייצור פתרונות בתחום הנעילה הפיזית והאלקטרונית, תוך התחשבות באספקט הביטחוני, בטיחותי ונוחות הפעלה. החברה כוללת 80 חברות יצרניות בעולם, ביניהן מולטילוק,וכ- 120 חברות שיווק. מחזור החברה השנתי עומד על 3.5 מיליארד דולר ויותר מ 32,000 עובדים. הקונצרן הינו קונצרן ציבורי שמקום מושבו שבדיה. 

 

מה יהיה הדור הבא של המנעולים, ומה חלקה של מולטילוק בתחום?
לידיעתך, הדור הבא של המנעולים כבר כאן. מדובר במנעולים חכמים, מכאניים ואלקטרו מכאניים, המאפשרים מיגון ברמה גבוהה. תפקידה של מולטילוק בא לידי ביטוי ביכולת מחקר, פיתוח המוצרים ואפיון פתרונות בהתאמה אישית לצורכי הלקוח.

 

איפה אוכל לקבל שירות או ייעוץ?

חברת מולטילוק משווקת כיום את מוצריה בשוק המקומי במספר ערוצים: ערוץ קמעונאים, ערוץ למוסדות, ערוץ יצרנים, ערוץ אינטגרטורים, ערוץ DIY ובנוסף, תחום ייעוץ מקצועי לפרוייקטים ופיתוח סיסטמות. באתר זה ניתן למצוא את רשימת המנעולנים המורשים וחנויות ברחבי הארץ.

ליצירת קשר עם מנהלי ערוצים במולטילוק אנא לחץ על צור קשר.

 

מתי עלי להחליף את הצילינדר בדלת?

יש 4 סיבות עיקריות להחלפת צילינדר:
1. כשעוברים דירה
2. במידה ומפתח אבד או נגנב.
3. אם ברצונך לשדרג את רמת הביטחון בביתך, אז כדאי להתקין צילינדר מבוקר שכפול מסוג Interactive®Protected או MT5®Top Security 
4. מומלץ להחליף צילינדר בכל מקרה כל 4 שנים לפחות למרות שהוא לכאורה תקין, בגלל האפשרות שאחד מהדברים לעיל - אכן התרחש מבלי שהבחנו בכך. וגם מכיוון שיצרנים של מנעולים איכותיים, מעדכנים כל הזמן את מבנה הצילינדר על בסיס מה שהם לומדים מניתוח אירועים פלילים המתרחשים בעולם.

 

מהו צילינדר אינטראקטיב?

זהו צילינדר מוגן פטנט בעל רמת ביטחון גבוהה מאוד, אשר מלווה בכרטיס שכפול ומיועד לשכפול אצלמנעולן בתל אביב מורשה מולטילוק עם הצגת הכרטיס - כרטיס שכפול מקורי, אותו מקבלים עם רכישת הצילינדר.
 

מהו צילינדר ®MT5?

זהו הדור החדש של הצילינדרים הכולל את ההגנות העדכניות ביותר, פטנט חדש ושיטות מיגון מתקדמות. כל צילינדר מלווה הכרטיס מגנטי אישי לשכפול מפתחות. השכפול נעשה באמצעות הכרטיס המגנטי ללא מגע יד אדם.
 

מה ההבדל בין מנעול לצילינדר?

המנעול הוא "מנגנון הנעילה הבריחי". הצילינדר הוא המנגנון המפעיל את המנעול.
 

איפה משכפלים מפתחות אינטראקטיב ו ®MT5 ?

אצל כל מנעולן ברמת גן מולטילוק הקרוב למקום מגוריך, מתוך רשימת המנעולנים שיש באתר.

 

 מי יכול להתקין לי מנעול נוסף בדלת?

כל מנעולן מוסמך הקרוב למקום מגוריך, מתוך רשימת המנעולנים שיש באתר.

 

יש לי דלת מעוצבת מעץ, איזה מנעול יתאים לי?

באופן עקרוני, יש לבחור אמצעי נעילה עוד בזמן תכנון הדלת. זאת כדי לפנות מקום להתקנת המנעול ואביזריו השונים (במידה ומדובר במנגנון אלקטרו מכאני). כיום קיימים מספר רב של פתרונות נעילה עבור דלתות עץ מעוצבות. ההמלצה היא להתייעץ עם איש מקצוע של מולטילוק או כל מנעולן  ברמת גן מורשה.

 

אילו מוצרים יש לכם לנעילת ארונות משרדיים?

קיימים מספר פתרונות לנעילת מגירות או כל ריהוט משרדי אחר: מנעולי מגירה נטרקים, מנעולי מגירה עם בריח, מנעול רב בריחי עליון ותחתון לארונות, ומנעולי בריח אלקטרו מכאניים, כולל ממשק למערכות בקרה. לכן, חשוב לאפיין את הפתרון שיתאים לכםבאופן אישי.

 

בביתי שתי דלתות כניסה ומחסן, האם אוכל להתאים לכולן את אותו המפתח?

כן, וודאי. מנעולן יוכל להתאים עבורכם את שלושת הצילינדרים באותה קומבינציה.

 

בביתי מותקנת דלת עם ידית הניתנת לפתיחה גם מבחוץ,מה מומלץ לעשות?

אם ברצונכם להקטין אפשרות של פתיחת הדלת מבחוץ, תוכלו להחליף את סוג הידית לידית חיצונית קבועה. אך בכך אתם מסתכנים באפשרות של דלת נטרקת ללא אפשרות פתיחה מבחוץ. יחד עם זאת, ישנם מנעולים אלקטרו מכאניים (הדורשים מתח נמוך) וניתנים לפתיחה בשליטה על ידית חיצונית, באמצעות הפעלה אלקטרונית מקומית, כגון: ידית קוד, קודן, קורא קירבה וכו'. כך ניתן למנוע פתיחת ידית מבחוץ לאנשים שאינם מורשים.

 

מה ההבדל בין מנעול תלי שחור למנעול תלי מפליז?

ההבדל הוא ברמת המיגון של המנעול. מנעול מפליז הוא בעל דרגת בטיחות בינונית. המנעול השחור עשוי פלדה מחוסמת על מנת להקשות בפני אפשרות פריצה ע"י קידוח בגוף המנעול.

 

האם המוצרים שלכם עמידים בפני לחות, גשם וכדומה?

כל המוצרים מצופים ומוגנים בפני חדירת לחות, אבק ולכלוך. מוצרי מולטילוק עומדים בכל התקנים המחמירים בארץ ובעולם, ועומדים בטמפרטורות גבוהות ונמוכות.

מנעולן במרכז

 


טלפון: 055-8845818 locksmithrehovot@gmail.com אתר הבית

דירוג: לסטודנטים בלבד( 0 חוות דעת )
עליכם להזדהות כסטודנטים על מנת לצפות בחוות הדעת. ליחצו כאן לצורך זיהוי והרשמה.

בכל בעיה או הערה כתבו לנו לדוא"ל webmaster@bgu.co.il
אודות האתר | סטטיסטיקה | פירסום באתר
קישורים פנימיים: סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון | דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים אוניברסיטת בן גוריון | לוח יד שניה באר שבע | לוח רכב באר שבע | לוח דרושים באר שבע | פורום סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון | עבודה בחו"ל | דרושים סטודנטים | הכרויות לסטודנטים
כל הזכויות שמורות (c)